درباره ما

شرکت بازرگانی بهراد نیرو پیشرو در سال 1398 بنیان نهاده شد ، اعضای این گروه از فعالان خوشنام و با سابقه حوزه تولید و توزیع قطعات خودرو می باشند که با پشتوانه و شناخت کامل صنعت خودرو و شناسایی نیازهای بازار خدمات پس از فروش اقدام به تولید و عرضه کالاهای استاندارد برای بازارهای داخلی و خارجی نموده اند و تمام تلاش خود را جهت کسب و کار رضایت مندی مشتریان به کار برده اند.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه توزیع انواع قطعات برقی خودرو (کویل ، رله و…) در بازار های داخلی شروع نموده و با هدف گسترش و تکمیل سازی قطعات موتوری ، سیستم برق ، سیستم سوخت رسانی ، سیستم انتقال قدرت و سیستم تعلیق اقدام به بهینه نمودن سبد کالایی خود را جهت عرضه مشتریان خواهند نمود.

این شرکت با بهره گیری از متخصصان با تجربه در علوم فنی ، مهندسی و بازرگانی در راستای غنا بخشیدن به بازار قطعات خودرو به عنوان یک شرکت تجاری ، حیطه کاری و فعالیت خود را تامین نیاز بازار در زمینه های بازاریابی ، فروش و توزیع قطعات خودرو می داند.

لذا با رویکرد رضایت مندی مشتری با رعایت اصول اخلاق حرفه ای ، خلاقیت ، نو آوری ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت و با بسته بندی مناسب وارد این عرصه تجاری گردیده  است .

لذا تمام تلاش های خود را جهت رونق اقتصادی و داخلی سازی و استفاده از کالاهای ایرانی به منظور تامین رضایت مصرف کنندگان در بازار قطعات خودرو ایران به کار خواهد بست.